Про це сьогодні розповів радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк в ефірі національного марафону новин, повідомляє 24 канал. Мова йде про такі російські банки як "Сбербанк", "Газпромбанк" та інші, бо саме через них проводяться транзакції договорів купівля-продаж російської сировини за кордон.

Читайте також: Ніхто не купує: рекордна кількість російських танкерів з нафтою застрягла в морі

Сьомий пакет санкцій проти Росії вже на підході. З його допомогою Москві буде важко вести економічні відносити з іноземними партнерами. Проте вони неодноразово говорили про "імпортозаміщєніє" та від'єднання він цивілізованого світу, тому, ймовірно, ЄС допоможе Росії швидше рухатись у тому напрямку.

Вони про це самі мріють та постійно кажуть, що для них не існує ніякого цивілізованого світу. Вони хочуть жити за залізною завісою. Так зробіть їм цю завісу. Хочуть люди жити в таборі, то хай живуть. Чому ми їм заважаємо? Якщо вони хочуть від усього цивілізованого світу відділитись, то даймо їм таку можливість,
– наголосив Подоляк.

За його словами, для досягнення цієї мети потрібно забрати у Росії можливість торгувати на світових глобальних ринках.

Михайло Подоляк також зазначив, що для України принципово, щоб шостий пакет санкцій проти Росії, який включає пряме і непряме енергетичне ембарго, був у дії. Він також пояснив, що означає твердження "бути в дії". На сьогодні безліч російських кораблів з нафтою стоять у морі без можливості зайти у будь-який порт. От коли шостий пакет санкцій буде в дії, тоді всі російські танкери не зможуть зайти в жоден іноземний порт.

Зокрема, радник керівника ОП пояснив, для чого це потрібно. Росія щодня витрачає близько 10 мільйонів доларів на свою армію. Ключовим доходом країни-агресорки є продаж нафти. Тому допоки Росія має можливість продавати свою нафту іноземним партнерам, доти Кремль буде фінансувати армію, яка нещадно бомбардує Україну, вбиває українців, катує та гвалтує їх.

Останні новини про дію санкцій на Росію

Вас це може зацікавити – чергова маячна від Медведєва про договір з Україною: дивіться відео