Зокрема, із заявою виступив міністр транспорту Росії Віталій Савельєв, повідомляє 24 канал, посилаючись на росЗМІ. Глава Мінтрансу поскаржився, що західні санкції вже поламали всю логістику його країні.

До теми Економіка Росії тріщить, попри бравурні заяви керівництва про "все чудово"

Як саме хочуть виправляти наслідки від "незначних санкцій"

Міністр країни-убивці здійснив візит до Астраханської області Росії. Саме там він і визнав, що санкції країн Заходу, накладені через повномасштабний напад на Україну, починають серйозно діяти з негативними наслідками, зокрема і для логістики.

Ті санкції, які наклали сьогодні на Росію, практично поламали всю логістику у нашій країні. Ми змушені шукати нові логістичні коридори,
– побідкався Савельєв.

Він відзначив, що відтепер росіяни зобов'язані шукати вихід із ситуації, що склалася. За словами міністра, уже розглядають альтернативні торгові шляхи. Наприклад, мовиться про міжнародний транспортний коридор Північ-Південь (INSTC).

Це маршрут, що з'єднує Індію з країнами Центральної Азії, Росією і Європою через Іран. Зазначимо, що він пролягає у Каспійському напрямку. Там є три порти:

  • Махачкала;
  • Астрахань;
  • Оля.

"У зв'язку з тим, що ми розглядаємо цей напрямок, безумовно, це не тільки порти, а й підходи до портів, мости та дороги. У нас не повинно бути вузьких місць, які б не дозволили нам перебудуватися", – почав пояснювати міністр нові варіанти, до яких змусили західні санкції.

Посилення санкцій проти Росії: останні новини

  • Світ продовжує тиснути на Москву, посилюючи санкції за розпочату криваву війну в Україні – у самісінькому центрі Європи. Чимало країн підтримують Україну у героїчному протистоянні, висловлюючи й у такий спосіб власну підтримку.
  • Зокрема, Канада ввела чергові антиросійські санкції. Обмеження стосуються російських олігархів, а також імпорту та експорту товарів розкоші.
  • Велика Британія ж вводить нові санкції проти російських авіакомпаній. Тепер певні фірми не мають можливості продавати свої слоти в аеропортах британської держави.
  • Також ЄС мобілізує 300 мільярдів євро, щоб відмовитись від російських енергоносіїв. Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила пакет заходів, який допоможе заощадити більше енергії, прискорити відмову від російського газу та розпочати інвестиції в новому масштабі.
  • Тимчасово повірена у справах США Крістіна Квін висловила думку, що Путін і далі вбиває економіку Росії, думаючи, що країни почнуть скасовувати обмеження через невигоду. Разом із тим, вона констатувала, що санкції працюють, а їхній вплив не є одномоментним.

Цікаво – думка Буданова про те, що Путін зараз перебуває у глухому куті: деталі у відео