Померла легендарна режисерка театру "Современник" Галина Волчек

2495 Читать новость на русском
Галина Волчек / ТАРС

Сьогодні, 26 грудня, на 86 році пішла з життя народна артистка СРСР Галина Волчек . Кілька днів тому жінку госпіталізували з двостороннім запаленням легень. За кілька днів після лікування у художнього керівника московського театру "Современник" розвинулася атрофія головного мозку. Врятувати їй життя медикам так і не вдалося.

У віці 86 років раптову хворобу не поборола радянська театральна режисерка та акторка  Галина Волчек. Про це сьогодні повідомило інформаційне агентство ТАРС, посилаючись на пресслужбу московського театру "Современник". 

Читайте також: Померла Аллі Вілліс – авторка культового саундтреку серіалу "Друзі"

У вівторок, 24 грудня, директор театру Ігор Попов оголосив, що іменита режисерка потребує термінового лікування. Колеги зізналися, що Галина Волчек мала проблеми з легенями. У Боткінській лікарні її підключили до апарату штучної вентиляції легень. За прогнозами, підтримки дихання артистка потребувала б близько тижня. 

галина волчек
Режисерка Галина Волчек / ТАРС

Днями на офіційній сторінці театру "Современник" заспокоїли прихильників, стверджуючи, що Галина Волчек почувається стабільно. Проте прогнози лікарів не справдилися і сьгодні, 26 грудня, Галина Волчек померла у зв'язку з розвитком атрофії головного мозку. 

Знаменитому художньому керівникові 19 грудня цього року виповнилося 86 років. 

Галина Волчек закінчила школу-студію Московського художнього театру. У 1956 році разом з Олегом Єфремовим та іншими випускниками організувала театр "Современник", згодом ставши головним режисером театру та художнім керівником.

Галина Волчек поставила понад 30 вистав. У 1978 році вона стала першим радянським режисером, який зруйнував культурну блокаду між США і СРСР. Вона поставила п'єсу "Ешелон" на сцені х'юстонського театру "Alley". Також Галина Волчек зіграла у кількох виставах та долучилася до роботи у кіно. 

 
Залиште відгук