Мер Мокви Сергій Собянін бідкався, що 23 та 24 серпня по місту запускали безпілотники. Речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону тим часом обіцяє, що ці атаки ставатимуть частиною російської буденності.

Дивіться також Ударів по Росії буде ще більше, — ексголова ЦРУ про ставлення до цих атак і чого чекати ще

"Далі буде"

Новини про атаки безпілотників на Москву вже припинили дивувати: настільки часто там щось "палає". Росіяни не матимуть інших шансів, як змиритися з цією новою реальністю, вважає Юрій Ігнат.

Я впевнений, що Сили оборони матимуть більше засобів для того, аби Росії робилося дедалі тривожніше і небезпечніше,
– наголосив речник.

За його словами, Росія отримала те, що повинна була отримати – повітряні тривоги. Це тільки початок. Жителі країни-агресорки мусять відчути на собі, те що вже більше року переживають українці.

В України будуть F-16

  • 20 серпня Нідерланди та Данія заявили про свою готовність передати Україні винищувачі F-16 після навчання пілотів. Йдеться про 42 і 19 літаків. Крім того, перші F-16 мають прибути до України до Нового року.
  • 24 серпня стало відомо, що Норвегія теж готова надати Україні винищувачі, наразі не відомо – в якій кількості.
  • Того ж дня Португалія зголосилася навчати українських пілотів на винищувачах.
  • Раніше про це говорили й США. Американці навчатимуть українських льотчиків, якщо в Європи не вийде підготувати достатню кількість фахівців.
  • Речник Повітряних сил Юрій Ігнат розвіяв сумніви щодо складнощів у навчанні українців на F-16. По-перше, він спростував інформацію про те, що процес навчання затягується через погану англійську. По-друге, Ігнат наголосив, що F-16 цілком зручно сідати на наших аеродромах.