Про це 24 каналу розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий. За його словами, ворог намагається будь-якими зусиллями прорвати фронт в районі Бахмута.

Зверніть увагу Ворог вийшов на східні фланги біля Бахмута, – Арестович розповів про ситуацію на фронті

Він зауважив, що окупанти щодоби проводять штурмові дії.

Перед тим зазвичай накривають наші позиції з усіх видів ствольної артилерії, реактивних систем залпового вогню, танками по тих населених пунктах, де вони можуть дістати,
– зазначив речник.

Що відбувається на Бахмутському напрямку: дивіться відео

Ворог не досяг мети

За його словами, також загарбники завдають авіаційних ударів, коли мають змогу – за погодних умов або між пострілами нашого ППО.

"Проте попри все, ворогу не вдається досягти головної мети – системно прорвати нашу оборону, увійти глибоко в тил, вийти далі на оперативний простір і рухатись в бік Покровська, Слов'янська та Краматорська", – наголосив Сергій Череватий.

Ситуація в Бахмуті: останні новини

  • Командувач Сухопутних сил ЗСУ Олександр Сирський розповів, що тактика Росії в районі Бахмута кардинально змінилася під командуванням Сергєя Суровікіна: зараз у першому ешелоні бореться група Вагнера та загін найманців, а в тилу перебувають війська Чеченської республіки та інші регулярні війська.
  • Військовий експерт Олег Жданов вважає, що росіяни стягують війська на Сході для нового наступу. Він припустив, що окупанти планують штурмувати Бахмутський та Авдіївський напрямки.
  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що росіяни намагаються оточити Бахмут. Вороги хотіли зайти в місто, однак ЗСУ не дозволили це зробити окупантам. Проте вони не відмовились від цієї ідеї, оскільки мають величезні втрати.