Про це повідомив американський президент Джо Байден. Він поспілкувався з журналістами на військово-повітряній базі Ендрюс після повернення з Піттсбурга.

До теми США не виключають нападу Росії на Україну: попередили про ймовірні провокації

Що Байден розповів про свої наміри

Американський лідер наголосив, що перекине війська до Східної Європи вже найближчим часом, але конкретніших дат він не називав. "Не дуже багато (військових – 24 канал)", – уточнив президент США.

Напередодні Пентагон привів 8 500 військових у підвищену бойову готовність для можливого розгортання у країнах НАТО в Східній Європі. Слова Байдена свідчать про те, що певна кількість з них відправиться туди вже дуже скоро. Як пише видання The Hill, більшість військ, ймовірно, приєднаються до сил швидкого реагування НАТО.

В Україну війська США вводити не планують

Втім, як зазначили в американському оборонному відомстві, США не мають намірів перекидати свої сили в Україну. Якщо Кремль таки піде на нове вторгнення, Захід насамперед завдасть ударів по російській економіці.

Військова допомога від Вашингтона

У січні Україна отримала потужну оборонну допомогу від США. Американські літаки вже 4 рази приземлялися у Києві й на цьому у Вашингтоні зупинятися не планують.

Байден поспілкувався із Зеленським: дивіться відео