Бекірова "засудили" до 7 років ув'язнення та штрафу у 150 тисяч рублів. Ексбранець Кремля каже, ще вчора прокурори просили лише 4 роки, за ніч цей термін збільшився до 7.

​Більше тут Окупанти Криму повторно засудили вже звільненого політв'язня Бекірова

З Росією ніхто не хоче вести справи, – Бекіров

Якщо людей заочно засуджують до таких довгих термінів, то що можна сказати про тих людей, які зараз там перебувають? Це 105 осіб, які засуджені незаконно. Тому з цією державою ніхто в світі не хоче спілкуватися або вести будь-які справи,
– сказав Едем Бекіров.

Судовий процес провели, аби залякати народ

Колишній політв'язень вважає, що цей судовий процес – спеціально для залякування народу, аби той "сидів тихо". Бекіров має намір подавати апеляцію на таке судове свавілля.

​Читайте також 9 громадянських журналістів незаконно утримують в російських в'язницях, – МЗС

Зазначимо, що в окупованому Сімферополі Бекірова засудили за сфабрикованою справою про виготовлення та перевезення вибухових речовин.

Що відомо про ув'язнення Едема Бекірова?


Чоловіка затримали у 2018 році на межі з окупованим Кримом.На півострів Бекіров їхав, аби побачити родину. Окупанти "приписали" йому транспортування 10 кілограмів тротилу та більше ніж сотні патронів. Додому політв'язня вдалось повернути у вересні 2019 року в рамках великого обміну полоненими.