Єдину шайбу господарів у першому періоді судді не зарахували. Та це не надто засмутило підопічних Дмитра Марковського. Сповна довести власну перевагу вони зуміли у другій 20-хвилинці. Сальников, Гніденко та Валуй, по черзі залишивши свої автографи у воротах гостей, практично вирішили долю протистояння.

“Барсам”, щоправда, ледь не вдалося ефектне повернення. Слюсар і Дубков у третьому періоді скоротили відставання гостей до мінімуму. Нервової кінцівки фанів “Беркута” позбавив Бега, який і встановив остаточний рахунок матчу - 4:2.

“Беркут” залишився третім, однак дуже далеко “пташок” не відпускають “Львівські леви”, які у звітному турі переграли іншого аутсайдера першості - “Гайдамак”. Впевнено лідирує, нагадаємо, “Сокіл”.