Для того, щоб вторгнутися, треба буде вчинити якусь провокацію. Особливо це стосується білоруської армії. Про це 24 каналу розповів військовий експерт Олег Жданов.

Важливо Глава Чернігівської ОВА попереджає про ймовірні ракетні удари по залізниці в регіоні

За його словами, Олександр Лукашенко й так немає ніяких підстав для того, щоб втручатися на територію України. Крім того, він навіть сам про це говорить.

Він сказав, якщо Україна вдарить по Мозирському НПЗ, тобто нафтопереробному заводу, тоді білоруська армія піде в наступ і буде його захищати. Тільки чомусь на нашій території, а не на території Білорусі,
– пригадав Олег Жданов.

"Тому я думаю, що без провокацій тут не обійдеться", – додав військовий експерт Олег Жданов.

Жданов про можливий наступ військ Білорусі на територію України: дивіться відео

Останні новини щодо Білорусі

  • Білорусь надала Росії свою територію для вторгнення в Україну і досі дозволяє російським військовим бомбардувати українські міста. До початку повномасштабної агресії з боку Росії керівництво Білорусі цинічно обманювало верхівку української влади. Відповідну заяву зробив секретар РНБО Олексій Данілов.
  • Багато білоруських офіцерів, які не згодні з політичним диктаторським режимом самопроголошеного президента Олександра Лукашенка, масово звільняються. Тож зараз у країні брак середньої офіцерської ланки – капітанів та майорів. Люди самі пишуть рапорти, посилаючись на вислугу років, навіть не дочекавшись офіційної пенсії.
  • На територію Білорусі за останній час прибули кілька тисяч російських найманців з ПВК (приватної військової компанії) "Вагнера". Вони там перебувають з різних причин. Про це заявив опозиціонер та колишній міністр культури Білорусі Павло Латушко.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов розповів, що наразі в Білорусі немає стільки військ, як було 24 лютого. Коли ЗСУ вигнали російських загарбників з Київщини, їх передислокували на Схід України.
  • Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко почав говорити про якісь уявні "загрози" для України з боку Польщі й заявив, що в такому випадку йому доведеться реагувати. Лукашенко переконаний, що в Польщі мріють про Захід України. На його думку, українці буцімто ще проситимуть в білорусів та росіян про допомогу.