Повідомляє 24 Канал з посиланням на Президента України Володимира Зеленського в інтерв'ю американському подкастеру Лексу Фрідману. Він також зауважив, що тих, хто все ж заробляв на війні – їх знаходили та "били по руках".

Дивіться також Зеленський сказав, у перемовинах з якими країнами Курська операція є особливо "сильним козирем"

Як Зеленський прокоментував корупцію в Україні

Зеленський зауважив, що переважно Україна отримувала не гроші, а зброю.

Там де ми бачили ризики, що щось може бути зі зброєю, ми били по руках всіх. І повірте, це не тільки йдеться про Україну,
– наголосив Зеленський.

Він додав, що на всьому шляху постачання зброї до України траплялися люди, які хотіли заробити на війні.

"Ми не заробляли на війні", – зазначив президент.

Зеленський додав, що Україна буде продовжувати боротьбу проти тих, хто захоче наживатися на війні.

До сьогоднішнього дня, коли хтось каже, що десь Україна продавала зброю, і Росія підіймала цей меседж, ми завжди казали: наші військові самі вбили б цих людей,
– заявив український лідер.

Він зауважив, що Україна більше бореться з дезінформацією щодо корупції, ніж з відповідними випадками. Втім, Зеленський погодився, що "на різному побутовому рівні" такі моменти трапляються, але з такими людьми борються.

Про що ще говорив Зеленський в інтерв'ю

  • Ввечері в неділю, 5 січня, Офіс Президента оприлюднив інтервʼю Володимира Зеленського американському подкастеру Лексу Фрідману.
  • Під час розмови президент Зеленський заявив, що США та союзники не зробили достатньо, аби запобігти війні в Україні. Він пригадав, що США та інші країни прогнозували російське вторгнення в Україну у 2022 році. У відповідь президент просив партнерів, що коли вони упевнені у неминучості війни, зробити дві речі: посилити Україну зброєю або найкраще посилити передумовами, що б не було ніякої війни.
  • Крім цього, президент під час розмови чітко назвав умови припинення вогню.
  • Зазначимо, що Володимир Зеленський також пригадав, що через кілька днів після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну він розмовляв з білоруським диктатором. Український лідер розповів, що Лукашенко просив вибачення.