Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони. Розвідувальні дані свідчать про підготовку білорусі до приїзду мобілізованих росіян.

Зверніть увагу У білорусі раптово почали перевірку "мобілізаційної готовності" військової частини під Мінськом

Що задумали росія та білорусь

За даними розвідки, як зазначає Маляр, ті російські підрозділи, які вже є у білорусі, мають поповнити мобілізованими у співвідношенні 1 до 5.

Для розміщення російських мобілізованих у білорусі використовуватимуть уже наявні військові фонди та цивільні приміщення й будівлі, зокрема склади, ангари та інші приміщення покинутих сільськогосподарських підприємств та ферм. Такий наказ дали збройним силам білорусі та місцевим радам.

Після поповнення російські підрозділи використовуватимуть російську військову техніку, яка розміщена на білоруських складах. Також для посилення використовуватимуть зняту зі зберігання військову техніку в росії.

Крім того, в білорусі планують мобілізацію цивільних вантажних та легкових автомобілів для того, аби перевозити окупантів.

І вишенька на торті – білоруська самопроголошена влада дала наказ силовикам сприяти мобілізаційним заходам росії. Тобто ті росіяни, які виїхали у білорусь – не уникнуть мобілізації.

Білорусь готується приймати російську техніку

Напередодні білоруські активісти повідомили про початок перевірки залізничною інфраструктури. Причиною цього, найімовірніше, стала підготовка білорусі до руху ешелонів російської військової техніки.

Повідомляється, що для руху ешелонів буде використано три залізничні прикордонні переходи:

  • Красноє – Осіновка;
  • Злинка – Закопитьє;
  • Завєрєжьє – Єзеріщє.

Тим часом 28 вересня міноборони білорусі в одній з військових частин під Мінському почали раптову перевірку "мобілізаційної підготовки".

У білорусі перевірятимуть бойову та мобілізаційну готовності військової частини 06752 у населеному пункті Мачулищі поблизу Мінська. Саме там є аеродром, куди раніше прибували, зокрема, російські військові рейси. У ході перевірки там планують відпрацювати низку питань, зокрема:

  • відновлення навичок військовозобов'язаних;
  • зняття зі зберігання військової та спеціальної техніки з метою перевірки її боєздатності.

Цікаво – Арестович натякнув на відповідь білорусі у випадку атаки: дивіться відео