Батальйон білоруських добровольців увійшов до складу Збройних сил України ще в березні. Його назвали на честь національного героя та одного з керівників національно-визвольного повстання білорусів, поляків, українців і литовців.

Зауважте Загинув командир роти білоруського батальйону Кастуся Калиновського

Батальйон Калиновського став полком

Батальйон білоруських добровольців імені Кастуся Калиновського реорганізували в полк.

Враховуючи масштаби завдань, які стоять перед білоруськими воїнами, переходимо до наступного етапу створення національної військової частини. Оголошується створення Білоруського полку імені Кастуся Калиновського,
– мовиться у повідомленні.

До складу полку увійдуть:

  • батальйон "Літвін";
  • батальйон "Волат".

"Перемога буде за нами. Хай живе Білорусь! Слава Україні!", – підсумували захисники.

Полк Кастуся Калиновського реорганізували у батальйон: дивіться відео

Цікаво Буде підкріплення: президент Чехії дозволив 103 громадянам своєї країни приєднатися до ЗСУ

Війна в Україні: останні новини

  • У Генштабі ЗСУ розповіли, що російські окупанти зосереджують основні зусилля на Півдні та Сході України. Зокрема, вони намагаються вести наступ вздовж усієї лінії зіткнення на Донбасі. Водночас загарбники обстрілюють населені пункти з артилерії.
  • Також росіяни обстрілюють Сумщину. Окрім цього, вони вдруге спробували прорвати кордон. Однак українським захисникам вдалось зупинити їхній наступ. Попри це, найближчим часом штурм може відновитися.
  • За словами заступниці міністра оборони Ганна Маляр, окупанти не мають переваги у повітрі. Однак ризик ворожих ракетних ударів залишається на всій території нашої держави.
  • Водночас українські бійці продовжують знищувати російських загарбників. Зокрема, на Запоріжжі українські бійці знешкодили приблизно 50 російських військових та знищили 20 одиниць ворожої техніки.

Варто подивитися – білоруський батальйон імені Кастуся Калиновського увійшов до складу ЗСУ