Про це в ефірі телемарафону розповів керівник об'єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напрямку Євген Єрін, передає 24 Канал.

​Важливо У деяких своїх війнах Росія втрачала менше людей, як під Бахмутом: звернення Зеленського

Він повідомив, що ворог постійно запускає в акваторію Дніпра, на острови поблизу Херсона, диверсійно-розвідувальні групи.

Але наші оборонці пильно стежать за цим напрямком. За минулу добу знищили мінімуму 5 легких моторних човнів із групами окупантів,
– зазначив Єрін.

Також керівник об'єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напрямку зазначив, що 30 січня російська армія обстріляла Херсон з Градів та 120-міліметрових мінометів. Мета загарбників – залякати місцеве населення і поширити панічні настрої.

Херсон перебуває під регулярним обстрілом ворога

Російські окупанти не припиняють обстрілювати Херсон. Місто регулярно перебуває під ворожими обстрілами.

  • 19 січня центр міста знову опинився під атакою загарбників. Вони обстріляли житлові будинки.
  • А протягом 20 січня російські бойовики здійснили 36 обстрілів території Херсонської області. Сам Херсон російські окупанти обстріляли 11 разів.
  • 21 січня на Львівщину привезли хворих з Херсона. Це наймасовіша медична евакуація з початку війни. Щоб забрати усіх людей, було залучено 26 карет швидких.
  • 29 січня місто опинилося під масованим ударом ворога. Ворог гатив по житлових кварталах міста. У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що ворог обстріляв обласну клінічну лікарню Херсону.