Про ситуацію на Луганському напряму в ефірі телемарафону розповів очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай. Він повідомив, що на напрямку зі Сватового до Кремінної постійно йдуть бої.

До теми Світан назвав, які проблеми мають росіяни на Луганському напрямку

Росія завезла на Луганщину величезну кількість особового складу

За словами Гайдая, противник намагається "десь знайти якусь прогалину в обороні, чи якусь слабку ланку, щоб десь там дотиснути й прорвати лінію оборона".

Росіяни намагаються пробити оборону біля Сватового – Кремінної: карта

Як сказав очільник Луганської ОВА, такі дії з боку російських окупаційних військ відбуваються постійно.

Обстрілів величезна кількість. Просто їх сотні на день. Постійно обстрілюються позиції,
– повідомив він.

Гайдай зазначив, що окупанти завезли на Луганщину дуже величезну кількість особового складу "якраз з тих, яких нещодавно мобілізували в Росії та зеки, яких понабирав Пригожин". При цьому, за словами керівника ОВА, особовий склад "не рахують", тобто використовують як гарматне м'ясо.

"Що зараз відбувається. Після обстрілів стандартна тактика. Відправляють підрозділ – до взводу, щоб вони йшли в наступ. Вони гинуть й відправляють одразу наступний підрозділ чи знову обстріл", – розповів Гайдай.

За словами очільника Луганської ОВА, росіяни навіть не забирають тіла загиблих військових. "Реально другий чи третій підрозділ, який йде в наступ – вони йдуть по своїх трупах", – резюмував він.

Що ще відомо про ситуацію на Луганщині

Варте уваги – ЗСУ звільнили ще одне село на Луганщині: дивіться відео