Наразі в Єдиному переліку компаній, які мають статус критично важливих, 8,5 тисяч підприємств. З них електронним бронюванням скористалися близько 3 тисяч. Про це в ефірі телемарафону розповіла представниця Мінцифри Валерія Ткач, передає 24 Канал.
Дивіться також Не оновив дані і не згоден зі штрафом: у Генштабі сказали, що варто робити
Броня через "Дію"
За словами Ткач, бронюванням через "Дію" скористалися як приватні компанії, так і державні підприємства, а також комунальної власності. Загалом йдеться про 32 тисяч працівників, заброньованих онлайн.
Посадовиця розповіла, що відмови у бронюванні трапляються рідко. Здебільшого таке буває, якщо працівник вже є заброньованим, не знайдений в реєстрі військовозобов’язаних або перебуває в трудових відносинах.
"Дія" значно спростила процес отримання броні. Тепер роботодавцю або ж працівникам не потрібно про це повідомляти в ТЦК. Інформація про бронювання одразу оновлюється у "Резерв+". Зокрема, є можливість згенерувати PDF і роздрукувати його.
Нагадаємо, що у червні Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка вносить зміни в порядок бронювання військовозобов'язаних працівників, затверджений у січні 2023 року. Хто може отримати броню, читайте тут.