Про це французький міністр закордонних справ повідомив 21 листопада в інтерв'ю радіо RTL.

Читайте також Можливість наступу Росії на Україну залежатиме від кількох факторів, – Кулеба

Будь-яке порушення кордону, будь-яке вторгнення (в Україну – 24 канал) призведе до вкрай тяжких наслідків,
– сказав дипломат.

Водночас Жан-Ів Ле Дріан зазначив, що важливо знайти "спосіб працювати разом", притому що авторитарні схильності Путіна дедалі більше проявляються в останні місяці.

США попереджають Європу

Сполучені Штати попередили європейських союзників про те, що Росія може планувати вторгнення в Україну – з огляду на нарощування військ та озброєнь уздовж кордону.

Окрім цього, американська розвідка інформує, що дії країни-агресора залежатимуть від погоди. Відтак, ескалація "може статися через кілька тижнів, якщо Захід не втрутиться".

Загострення на кордоні України з Росією: що відомо

  • Генсек НАТО Єнс Столтенберг поінформував, що вони фіксують велике скупчення російських військ біля кордону. Оцінюючи це як можливість реалізувати потенційні агресивні дії.
  • За інформацією ЗМІ, Велика Британія готова направити в Україну приблизно 600 бійців сил спецпризначення. Про це заговорили на тлі побоювання щодо підготовки Росією вторгнення.
  • Дмитро Кулеба під час розмови телефоном з високим представником Європейського Союзу Жозепом Боррелем закликав вжити заходів для запобігання загрозі Кремля.