Розмова Борреля та Кулеби відбулась напередодні засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС.

Важливо Через побоювання вторгнення Росії Британія може перекинути в Україну 600 спецназівців – ЗМІ

Кулеба закликав ЄС вжити заходів задля стримання агресії Росії

Міністр розповів високому представнику, що зараз відбувається на Донбасі та вздовж українських кордонів. Кулеба підкреслив, що підхід Росії до перемовин у нормандському форматі – деструктивний.

Боррель запевнив у підтримці України

Головний дипломат України закликав Брюссель вжити політичних та й інших заходів задля стримання Росії. У відповідь Жозеп Боррель запевнив, що Євросоюз підтримує суверенітет та територіальну цілісність України – в її міжнародно визнаних кордонах.

Росія може прагнути просунутись вглиб України, – Кулеба

Зазначимо, раніше Дмитро Кулеба заявив, що Росія може прагнути просунутись вглиб української території. Свідченням цього є скупчення російських військ біля кордону України. Під час свого візиту до США міністр закликав американців допомогти Києву у протистоянні Москві.

Читайте також Кордон України посилять ракетним комплексом "Нептун"

Головне про напруження поблизу кордону України:

  • У жовтні американські видання повідомили про те, що Росія нарощує військові потужності біля українського кордону. Доказом цього стали фото з супутника.
  • Представники Міноборони України заявили, що ситуація – під контролем і великого збільшення військ агресора немає.
  • В Офісі Президента зауважили, що біля кордону відбулись не стільки кількісні, скільки "якісні зміни сил супротивника".
  • У своєму відеозверненні 10 листопада президент Зеленський наголосив, що дії Росії це психологічний тиск, який більше не діє.