Як зазначають представники центру, залучені гроші використають для завершення другої черги реконструкції території заводу. Це створить нові робочі місця, а також забезпечить подальший розвиток проєкту "Промприлад.Реновація".

Читайте також Гривневий платіжний шлюз GEO Pay почав співпрацю із Gate․io

Плани проєкту "Промприлад.Реновація"

Зазначається, що кредитна угода дозволить ввести в експлуатацію від 17 до 24 тисяч квадратних метрів території колишнього заводу "Промприлад". У другій черзі будівництва заплановано, зокрема, відкриття:

  • фудмаркету;
  • крафтової пивоварні;
  • офісів інноваційних компаній;
  • артцентру;
  • тренажерного залу;
  • магазинів.

За словами ініціатора й керівника проєкту "Промприлад.Реновація" Юрія Филюка, таке розширення створить додаткові робочі місця та дозволить проєкту розвиватися надалі.

Завдяки "Укргазбанку" та державній програмі розвитку бізнесу "Доступні кредити 5-7-9%", з нулем під час війни нам вдалось знайти таку підтримку, яка дозволяє, попри все, розвиватися далі, і у цей час створювати додаткові робочі місця задля підсилення економіки. Під час війни це особливо важливо для підприємців, які зараз вимушено опинились на Заході країни,
– підкреслив Филюк.

Що відомо про проєкт "Промприлад.Реновація"

Інноваційний центр загальною площею 38 205 метрів квадратних на базі старого заводу в Івано-Франківську. З 24 лютого 2022 року прихистив 12 нових бізнесів, які були вимушені переміститися з більш небезпечних регіонів країни.

До слова, загалом з моменту запуску проєкт залучив 13,1 мільйона доларів від 1 270 приватних інвесторів з України та 20 країн світу. У травні 2022 року, вже під час повномасштабної війни проти росії, "Промприлад.Реновація" отримав 1 мільйон доларів від української IT-компанії MacPaw.