Не всі прибуткові

У рейтинг потрапили шість ресторанних мереж, два постачальники готових страв і два готельні оператори, за даними дослідження Опендатабот, інформує 24 Канал.

Дивіться також Які зарплати пропонує великий бізнес в Україні

Попри загальне зростання доходів, не всі учасники рейтингу змогли отримати прибуток. Лише 6 з 10 компаній закінчили рік на позитивній фінансовій ноті.

Ресторани в Україні, які заробили найбільше / Інфографіка Опендатабот

Лідери ринку

Лідером за доходами та прибутками стала мережа McDonald's, чий дохід зріс на 30%, досягнувши 16,84 мільярда гривень. Прибуток компанії склав 1,59 мільярда гривень, що на 24% більше порівняно з попереднім роком. Це найбільший прибуток серед усіх учасників рейтингу.

Зазначимо, що McDonald's продовжує активно інвестувати в Україну, відкриваючи нові ресторани та співпрацюючи з українськими постачальниками. Від початку повномасштабного вторгнення мережа відкрила 23 нових ресторани, інвестувавши понад 3,2 мільярда гривень.

На другому місці – новачок рейтингу "Контракт Продрезерв 5" з Дніпропетровщини. Її дохід зріс у 1,5 раза, до 4,44 мільярда гривень, а прибуток збільшився в 1,6 раза, до 122,7 мільйона гривень.

Третє місце посіла мережа "Пузата Хата", яка збільшила дохід на 50%, до 1,47 мільярда гривень. Однак компанія завершила рік зі збитками на 37,4 мільйона гривень.

Серед інших учасників рейтингу варто відзначити такі компанії, як "Тесті Фуд", "Глобальна ресторанна група-Україна" та "ДТС-Харків", які працюють під брендом KFC. Їхні доходи варіюються від 1,03 мільярда гривень до 771,9 мільйона гривень, але деякі компанії також відчули збільшення збитків.

Сміливість – ознака успішних людей, які не женуться за трендами, а створюють їх. Зі Škoda Kodiaq ви відчуєте це повною мірою! Завдяки емоційному дизайну компактний кросовер виділяється із загального потоку машин, а комфортний інтер’єр та продумані функції зроблять пересування міськими джунглями приємною забавою, навіть у понеділок чи в години пік.

Сьому і восьму місце в рейтингу поділили готельні оператори "Парктур" (Буковель) та "Міжнародно-діловий центр" (Hilton Kyiv). Їхні доходи зросли на 31% і 27% відповідно, проте прибуток "Парктур" знизився у 50 разів до 40,6 мільйона гривень, а "Міжнародно-діловий центр" зазнав збитків у розмірі 169 мільйонів гривень.

Доходи компаній / Інфографіка Опендатабот

Останні місця у рейтингу посіли компанії "Атомсервіс" та "Домінос Піцца Юкрейн". Для "Атомсервіс" 2024 рік виявився важким: дохід компанії знизився майже у сім разів. "Домінос Піцца Юкрейн" показала хороший приріст доходу – 1,5 раза, до 550 мільйонів гривень, хоча її збитки зменшилися лише вдвічі.