Стати популярним блогером та монетизувати свої захоплення та стиль життя – мрія тисяч, якщо не мільйонів кріейторів по всьому світу. Декому з них вже вдалося втілити мрію та заробляти на своєму контенті десятки тисяч доларів.

Читайте також "Може означати що завгодно": Ілон Маск змінить назву однієї зі своїх компаній

Скільки блогери заробляють у ТікТок вже зараз

  • Вбудовані віртуальні подарунки

Прямі трансляції стали одним з найефективніших способів заробітку у ТікТок. За одну трансляцію можна заробити від 20 до 300 доларів, а то й більше.

Абсолютний рекорд належить австралійцеві Джейкі Боему, який на ефірі свого сну заробив 34 тисяч доларів.

  • Фонд творців – кілька центів за 1 тисячу переглядів

Creator Fund – один з вбудованих інструментів монетизації. З цього фонду платять тим блогерам, які мають як мінімум 10 тисяч підписників та 100 тисяч переглядів впродовж місяця.

Виплати наразі становлять 2 – 3 центи за тисячу переглядів. Блогери-мільйонники можуть заробляти у такий спосіб від 9 до 40 доларів на день.

  • TikTok Effect Creator Rewards – десятки тисяч доларів за доповнену реальність

TikTok інвестував 6 мільйонів доларів у фонд творців ефектів доповненої реальності. Виплати становлять від базової плати у 700 до 14 тисяч доларів, але лише за ті ефекти, які з'явилися в 500 тисячах відео.

Наразі користуватися цим фондом можуть лише ті, хто має 18 років та проживає у США, Великій Британії, Франції, Італії, Іспанії та Німеччині.

  • Спонсорство та реклама

Дохід від спонсорів та заробіток на рекламі може коливатися від сотень до десятків тисяч доларів. Усе залежить від популярності блогера.

Наприклад, раніше Алекс Охеда, в якого раніше було близько 8 мільйонів підписників, міг заробити до 20 тисяч на одному відео. Бренди також доволі часто платять кілька сотень доларів за пости про свої продукти.