Затримання Анатолія Шарія стало черговою нагодою для пропагандиста, щоб про нього говорили в Україні. Адже через свою проросійську пропаганду його заблокували в Україні. Відтак йому стало значно важче доносити кремлівські фейки до українців.

Варте уваги Шарій спробує притягти "політику" до арешту: Венедіктова просить владу обережно висловлюватися

Затримала його іспанська поліція в місті Таррагона, де він переховувався від української влади. Там він собі придбав віллу.

Затримання відбулося за запитом українських правоохоронців. За даними місцевих ЗМІ, операція з його затримання розроблялася декілька тижнів.

Анатолія Шарія після цього доставили до суду. Однак тамтешній суд вирішив його не відправляти за ґрати, а відпустив. Правда відібрав паспорт, відтак Шарій нікуди не зможе виїхати. І зобов'язав кожні 15 днів з'являтися в суді.

Тепер українська сторона повинна надати іспанській прокуратурі докази тих звинувачень, які йому висунуті в Україні. Тут його звинувачують у державній зраді та розпалюванні ненависті. Українські спецслужби заявляють про підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур, коли здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері.

На основі цих доказів іспанська влада і прийматиме рішення про екстрадицію Анатолія Шарія до України, де на нього очікуватиме суд.

Поки ж Анатолій Шарій в Іспанії роздає коментарі російським пропагандистам. І переконує там, що він нібито все знав наперед.

"Все відбулося один в один, навіть не на 99%, а на 100% як ми думали, як ми планували", – переконує Анатолій Шарій. Однак про те, як саме Шарій "планував" своє ж затримання, він вирішив не уточняти.

Не обійшлося і без того, щоб Шарій не перечитав все, що про нього думають в Україні. Серед них і коментар народного депутата Федора Веніславського про те, чи захоче Росія обміняти Шарія. Попри те, що Шарій роками поширював російську пропаганду в Україні, в Росію йому чомусь не дуже хочеться.

Варте уваги Шарій здувся: як відреагували українці на затримання проросійського блогера – добірка мемів

Дивіться відео про те, як Шарій використовує російську пропаганду