Як заявили у відомстві, громадяни США повинні знати, що Росія планує серйозні військові дії на території України. Водночас ще однією причиною є загроза захворюваності на COVID-19.

До теми Росія пригрозила військовою відповіддю, якщо НАТО "продовжуватиме наступати"

"Держдепартамент продовжує рекомендувати американським громадянам не їздити в Україну через COVID-19, а також переглянути поїздки через збільшення погроз з боку Росії", – мовиться у повідомленні.

У Держдепі також нагадали про непередбачуваність ситуації вздовж українського кордону з окупованими територіями Криму та Донбасу.

Дізнайтеся більше Україна бачить територію Росії на 400 кілометрів углиб, – Данілов

Війська Росії на кордоні України: останні новини

  • Дослідники з'ясували, що Росія продовжує накопичувати війська поблизу українського кордону. Про це свідчать дані супутників та інформація у соцмережах.
  • Командувач Військово-Морських сил ЗСУ Олексій Неїжпапа заявив, що у випадку відкритого вторгнення Росії на територію України втрати росіян будуть у рази більшими, аніж у 2014 році.
  • Делегація Конгресу США відвідала Київ й обговорила з українською стороною російське агресивне військове нарощування в Україні та навколо неї.
  • Варто зауважити, що за словами керівника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова, Росія може напасти на Україну вже у січні – лютому 2022 року.

Цікаво – блог Олексія Печія про участь Росії у війні на Донбасі: дивіться відео