Про це розповіла в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

"250 білок, 170 шиншил, 11 борсуків, 18 лисиць, 55 норок, 18 собак, 4 вовки, 80 соболів – це кількість тварин, що в середньому потрібна для виготовлення однієї шуби", – наголосила вона.

Читайте також: Чи ефективна уринотерапія: правда від Супрун

В Україні забій тварин на хутряних фермах відбувається з використанням жорстоких способів: удушення, смертельної ін‘єкції, або електричного струму, коли електроди вводяться у пащу чи пряму кишку. Нерідко шкіру знімають з ще живих тварин, щоби хутро не втратило блиск.

Масове вбивство тварин для виготовлення хутряних шуб небезпечне для довкілля

Масове вбивство тварин для виготовлення хутряних шуб небезпечне для довкілля

За рівнем забруднення довкілля токсичними речовинами Світовий банк відносить хутряні ферми до топ-5 найбільш загрозливих виробництв. Адже тіла вбитих тварин обробляють хімікатами – формальдегідом і хромом, які дозволяють уповільнити природний процес розкладання тіл тварин, водночас дуже небезпечні й для людей,
– пояснила Супрун.

Люди, які живуть у радіусі 10 кілометрів від хутряної ферми, часто страждають від алергії, мігрені та інфекції дихальних шляхів. Забруднення можуть викликати навіть лейкемію та інші форми раку.

Читайте також: 15 тварин України, яких ми можемо більше не зустріти у природі

Низка країн прийняла заборону хутряних ферм, тож у зв’язку із заборонами та обмеженнями шкідливі виробництва починають переміщення в країни. І однією з таких країн є Україна. Варто не бути байдужим до проблеми використання хутряних шуб – адже так ви вбережете тварин від жахливих тортур та здоров'я від небезпечних інфекцій.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.