Коли підозрюваних у корупції десятками транспортують до Києва, масштаби розкрадання коштів важко не помітити. Утім, урочисте свято справедливості стає неоднозначним, коли найбільшу антикорупційну операцію влаштовують у день звіту генпрокурора у Верховній раді. Хоч операцію планували рік.

Спецоперація для інформаційного прикриття. У них це постійно відбувається. Насправді, їхнє вміння запалювати димові шашки потребує окремих досліджень,
– прокоментував нардеп від "Об'єднання "Самопоміч" Єгор Соболєв.

Мовляв, поки всі відволіклися на гучні події, трохи призабудуть давні невиконані обіцянки. Хоча думки нардепів про почутий звіт, залежно від табору, розділились.

Я вважаю, що генеральний прокурор Юрій Луценко працює краще, ніж його попередники. Однозначно краще,
– сказав депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко.

Проте політики у всіх таборах і кабінетах у гучних затриманнях знайшли спільну позицію.

Зараз дуже важлива судова гілка влади. Наголошую, саме судова гілка влади щодо тих рішень, які дозволять ефективно завершити розслідування і щоби кожен негідник опинився за ґратами,
– зазначив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

А в українських реаліях затримані негідники чи то за кордоном, чи то затягують справи в судах. З реальною відповідальністю якось не складається. Цього разу за її доведення до кінця навіть нагороди обіцяють.

Читайте також: Затримання екс-чиновників режиму Януковича: суд обрав перший запобіжний захід

Нагадаємо, 24 травня правоохоронці спільно з військовими прокурорами провели близько 400 обшуків на території 15 областей України в обласних Управліннях доходів та зборів і затримали 23 екс-керівників податкових органів України.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив про затримання так званого "смотрящого" за всім бізнесом олігарха Сергія Курченка – генерал лейтенанта Станіслава Денисюка.

Пізніше стали відомі прізвища й інших затриманих.