Дебати між кандидатами у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським у студії Суспільного поводяться за рахунок державного бюджету. Проте, за словами заступника голови ЦВК Євгена Радченка, є нюанс: якщо обидва кандидати відмовляться від зустрічі, фінансування з державних коштів не буде, пише "РБК-Україна".

Читайте також: Дебати Зеленського і Порошенка на "Олімпійському": квитки на подію закінчилися

Такі обставини регулює постанова ЦВК № 472. Відтак, ті кошти, які Суспільне витратить на ефірний час, а кандидати не прийдуть, відшкодовуватись не будуть. Тобто НСТУ зазнає збитків.

Аби Зеленський та Порошенко таки з'явились у студії Суспільного, Центральна виборча комісія дозволила перенести дебати на "Суспільному" з 20 години на 21:00, аби кандидати мали змогу взяти участь у неофіційних дебатах на НСК "Олімпійський". Та Зеленський вже встиг заявити, що на теледебати не прийде.

Коли і де відбудуться дебати між Порошенком і Зеленським?Кандидати у президенти викликали один одного на дебати ще до того, коли стали відомі офіційні результати першого туру виборів президента. Обоє пройшли до другого туру і після довгих суперечок та епопеї зі здачею аналізів штаби Зеленського та Порошенка домовились провести дебати 19 квітня (п’ятниця) о 19:00 на НСК "Олімпійський". Після цього Порошенко вирушить на теледебати на Суспільне, які стартують о 21:00. Зеленського там не буде.

Запускати глядачів на "Олімпійський" почнуть о 16:00. Поліція очікує до 60 тисяч відвідувачів. До речі, всі квитки на дебати вже закінчилися.

Сума витрат на дебати на НСК "Олімпійський" коливається в межах 6 – 8 мільйонів гривень. На що ще можна було витратити цю кругленьку суму – читайте у матеріалі 24 каналу.


Що можна було придбати за гроші, витрачені на проведення дебатів на "Олімпійському" стадіоні: інфографіка