За прогнозами соціологів, комік займає третє місце у президентській гонці.

Читайте також: Якщо Зеленський піде в президенти України: що варто знати про можливого кандидата

Це вперше людина не з політики має такі високі рейтинги. Експерти поянюють, що причина симпатії виборців до акторів і шоуменів – недовіра людей до політиків, а не їхня політична позиція.

В Зеленського політичної позиції немає – це позиція, яку він особисто називає загальнолюдською. Війна – це погано, я не кажу, що війна це добре, але ж там немає абсолютного розуміння, що робити з цією війною, чому ця війна виникла,
– наголосив політтехнолог Сергій Гайдай.

"Це попит не стільки на шоуменів, як на неполітиків. 60% людей заявили, що вони хочуть бачити нових лідерів", – зазначила соціолог групи "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна.

Відеокоментарі експертів:

Нагадаємо, 31 грудня в Україні стартувала президентська передвиборча кампанія. Першим, кого зареєстрували кандидатом на найвищу посаду у державі, виявився колишній міністр екології Ігор Шевченко. Згодом стало відомим ім’я ще однієї особи, яка вирішила подати документи на участь у плебісциті – мовиться про правозахисника з Броварів Володимира Ратуша.

Самі ж вибори Президента України відбудуться 31 березня – цього разу українці обиратимуть очільника держави всьоме. Відповідно до Конституції, пробуде новоспечений гарант на цій посаді щонайменше 5 років.

Президент вибори 2019 зі березня
Як проходитимуть вибори Президента