Відео із заявою Зеленського з'явилося в усіх дотичних до нього соцмережах.

Читайте також: Якщо Зеленський піде в президенти України: що варто знати про можливого кандидата

"Добрий вечір, друзі. Незабаром ми зустрінемо Новий рік і продовжимо "Вечірній квартал" (мовиться про новорічний ефір на телеканалі "1+1" – 24 канал). А поки у мене є невелика перерва, я вирішив з Вами поговорити відверто, як Володимир Зеленський", – почав свою промову шоумен.

Зауважимо, що одразу після цих слів він перейшов на українську мову.

"Зараз в Україні – така ситуація, коли у кожного українця є три шляхи. Перший шлях – жити, як живеш, плисти за течією, і це нормально, це вибір кожного. Другий шлях – зібрати свої речі та поїхати в іншу країну, аби заробляти там гроші та надсилати їх своїм близьким і ріднім… і це теж нормально. Але є іще третій шлях – спробувати самому щось змінити в Україні. І я для себе обрав саме його", – наголосив лідер "Кварталу 95".

Далі він укотре підкреслив, що його усі запитають щодо участі у виборах президента – "ідеш, чи не ідеш?"

Знаєте, на відміну від наших великих політиків, я не хотів Вам марно обіцяти. І зараз, за кілька хвилин до Нового року я Вам дещо пообіцяю та одразу виконаю. Дорогі українці, я обіцяю Вам піти у Президенти України, і одразу виконую. Я іду у Президенти України. Давайте зробимо це разом. З Новим роком! З новим слугою народу!
– заявив Володимир Зеленський.

Зеленський заявив, що іде у президенти: дивіться відео

Нагадаємо, 31 грудня в Україні стартувала президентська передвиборча кампанія. Першим, кого зареєстрували кандидатом на найвищу посаду у державі, виявився колишній міністр екології Ігор Шевченко. Згодом стало відомим ім’я ще однієї особи, яка вирішила подати документи на участь у плебісциті – мовиться про правозахисника з Броварів Володимира Ратуша.

Самі ж вибори Президента України відбудуться 31 березня – цього разу українці обиратимуть очільника держави всьоме. Відповідно до Конституції, пробуде новоспечений гарант на цій посаді щонайменше 5 років.

Україна, президент, вибори, 31 березня
Головні дати президентської виборчої кампанії 2019: інфографіка