"Для того щоб зняти усі застереження та занепокоєння після всіх кадрових указів з моїм ім'ям" Олена Зеркаль опублікувала на своїй сторінці у Facebook розлогий пост з поясненням ситуації.

Читайте також: Зеленський призначив п’ятьох заступників глави АП Богдана: хто всі ці люди

Передусім Зеркаль наголосила, що зараз працює заступницею міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції. І свою роботу дуже любить: "У мене достатньо енергії та мотивації робити все можливе для захисту інтересів України у міжнародній політиці".

Біографія Олени Зеркаль: що відомо про дипломатку, яка відмовилась від посади в АП – у матеріалі 24 каналу.

При цьому, попри інавгурацію нового президента – Володимира Зеленського – Олена Зеркаль зазначила, що продовжує реалізовувати завдання та задуми українського МЗС: "У нас багато викликів, справ та ідей, якими треба займатись щодня".

Посади важливі у контексті досягнення цілей. Моєю ціллю є просування та захист інтересів України. А кар'єрні рішення не мають йти в розріз з власними цінностями та принципами,
– наголосила Зеркаль.

Іншими словами, робота в Адміністрації Президента – це не те кар'єрне рішення, яке б сприяло реалізації міжнародних завдань України, якими хотілося б займатися пані Зеркаль.

Список усіх кадровик призначень Володимира Зеленського можна побачити у матеріалі 24 каналу.