Мосійчук, який сприяв відстороненню виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, зробив таку заяву після того, як антикорупціонери виявили, що пояснювальну записку до його постанови щодо Супрун друкували на комп’ютері нардепа-опоблоківця Олександра Долженкова. Сам радикал вважає, що його оббрехали, тому й погрожував спалити себе живцем. Щоправда згодом нардеп заявив: "Не дочекаєтесь!"

Читайте також: Подивіться, хто вороги Супрун, і ви зрозумієте, хто вона і що робить

До слова, Кабінет міністрів 13 лютого ухвалив розпорядження, яке дозволяє Супрун виконувати обов'язки міністра, тож відтепер вона може підписувати документи щодо розподілу ліків та вакцин.

Чому Уляну Супрун відсторонювали від виконання обов’язків міністра? Суд заборонив Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я, таким чином частково задовольнивши позов Мосійчука. Нардеп наполягає, що Супрун досі має громадянство США. Насправді ж Супрун отримала українське громадянство від президента Петра Порошенка ще у 2015 році. Окрім того, подвійне громадянство прямо не заборонене в Україні і його наявність не передбачає жодного покарання.

Так, Супрун було заборонено брати участь у засіданнях Кабінету міністрів і голосувати, а також визначати стратегічний розвиток МОЗ. Водночас Супрун і надалі може виконувати обов'язки першого заступника міністра – підписувати документи, розпорядження, видавати доручення.

11 лютого в Окружному адмінсуді Києва стартувало засідання, на якому розглядають клопотання Міністерства юстиції про скасування заборони Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Проте станом на вечір 13 лютого суд ще не схвалив жодного рішення.