У відповідь Зеленський запевнив, що готовий стати на коліна перед кожною матір'ю, яка не дочекалася свого сина з фронту, кожною дитиною, яка не дочекалася батька та кожною жінкою, яка не дочекалася свого чоловіка.

Читайте також: Дебати Зеленського і Порошенка: головні цитати кандидатів у президенти

Після заяви політика обидва кандидати стали на коліна. Зеленський – перед публікою, Порошенко – перед прапором України.

На фото видно, що чинний президент не просто став на коліна перед прапором, а й взяв за руку жінку, яка тримає його край. Це – Тетяна Ричкова, вдова загиблого на війні капітана Збройних сил України, пояснила нардепка Ольга Бєлякова на своїй Facebook-сторінці.

Її чоловік Вадим загинув у серпні 2014 року під час обстрілу в ході пошуково-ударних дій на Донбасі. Сама ж Тетяна – волонтер, допомагає українським військовим. А також є офіцером Збройних сил України, помічником міністра оборони та начальника Генштаб й народною депутаткою України.

Зазначимо, що після дебатів на стадіоні Петро Порошенко відвідав дебати на Суспільному. Центральна виборча комісія дозволила перенести теледебати з 20 години на 21:00, щоб кандидати мали змогу взяти участь у неофіційних дебатах на НСК "Олімпійський". Проте Володимир Зеленський ще 1 8 квітня повідомив, що на Суспільне не прийде .

Дебати Зеленського і Порошенка: повне відео
Дебати на "Олімпійському": промовисті фото
Заключні слова кандидатів – читайте тут.