Втрата загарбаного у 2014 році Кримського півострова стане боліснішою для росіян, ніж будь-який інший програш Росії на полі бою. Про це 24 Каналу розповіла голова благодійного фонду "Русь сидящая" Ольга Романова, зазначивши, що це стане фатальним для влади Путіна.

Вас може зацікавити На тлі новин про загострення та деокупацію: влада закликала українців виїхати з Криму

Найбільший символ влади Путіна

Очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов заявив, що удари по Кримському мосту продовжаться. Натомість Владімір Путін просто засмутиться, бо нічого зробити не зможе. І це твердження має багато підстав.

Ні Донецьк, ні Луганськ не мають для звичайного росіянина тієї репутації пронизливого "скрепу", яку має Крим. Окупація Криму сакральна для Путіна, і для мільйонів жителів Росії. Втрата Криму – це втрата легітимності для Путіна,
– зазначила Ольга Романова.

Мовиться не про якусь виборчу легітимність російського диктатора. В очах росіян окупація Кримського півострова була чи не найбільшим досягненням Путіна. Це стало фактично символом його правління.

"Не втрата Донецьку, Луганська чи Маріуполя, а втрата Криму означатиме для більшості росіян крах путінської влади", – підсумувала Романова.

Ольга Романова про наслідки деокупації Криму для Путіна: дивитись відео

У Криму дуже неспокійно: останні новини

  • У тимчасово окупованому Севастополі 22 вересня прогриміли потужні вибухи. Внаслідок удару значних пошкоджень зазнала будівля, де розміщувався штаб Чорноморського флоту Росії. Згодом вороже міноборони підтвердило удар, хоч і заявили, що начебто "збили 5 ракет", а постраждав лише один військовим. Натомість у мережі подейкують, що тоді в штабі могли проводити нараду офіцерів.
  • Вже 23 вересня у Севастополі знову сталась неприємність. Пролунали вибухи в районі Троїцької балки. Зауважимо, що там розміщений судноремонтний завод Чорноморського флоту Росії, тож, імовірно, прилетіло якраз у ціль.
  • Не встигли окупанти відійти від цього, як "бавовна" з'явилась у Джанкойському районі у районі села Вільне. Там, за дивним збігом обставин, розташований аеродром Чорноморського флоту Росії. Достеменно невідомо, чи вдалось уразити авіабазу.