Новину повідомив Сергій Лещенко – радник очільника Офісу Президента, повідомляє 24 канал. Він заявив, що патріарх Кирило взявся на весь світ виправдовувати злочини Росії.

Зауважте "Продовольчу кризу спровокувала не війна, а санкції": як Росія взяла у заручники весь світ

Патріарх Кирило вирішив скласти конкуренцію Дмитру Пєскову та Марії Захаровій.

Вслід за Дмитром Пєсковим та Марією Захаровою, які стверджують, що Росія ні на кого не нападала, з аналогічною тезою тепер виступив і Кирило. Він повідомив про те, що начебто Росія захищає власну територію,
– заявив Лещенко.

Радник очільника Офісу Президента зауважив, що для пропаганди війни Росія застосовує весь можливий арсенал брехні. Зокрема, мовиться про церковне керівництво.

ПЦУ просить позбавити патріарха Кирила престолу

  • У травні 2022 року Православна церква України звернулася до архиєпископа Варфоломія з проханням позбавити престолу російського патріарха Кирила. Архієрейський Собор ПЦУ закликає осудити духовні злочини Кирила Гундяєва.
  • Митрополит Київський і всієї України Епіфаній наголосив, що патріарх Кирило – співтворець та пропагандист ідеології "русского міра". Зокрема, він благословив російських загарбників на війну з Україною. Інцидент стався у березні 2022 року у Москві після літургії з нагоди свята Торжества православ'я. Патріарх подарував ікону Віктору Золотову – командувачу Росгвардії. У відповідь той пообіцяв зламати опір українців.
  • Фактично патріарх Кирило благословив вбивство українців. Від російської агресії загинула вже 241 дитина. Лише у Маріуполі, за даними радника мера Петра Андрющенка, російські окупанти могли знищити до 22 тисяч мирних мешканців. Під благословенням Кирила, країна-окупантка застосувала проти України вже 2 400 різних ракет.
  • Власне знищення українців називає подвигом. В одній зі своїх огидних заяв патріарх наголосив, що "у воєнний час служба у збройних силах – це справжній подвиг, а саме такий час ми зараз переживаємо".
  • Тим часом кожен день наближає Україну – до перемоги, а Росію – до поразки. Станом на 27 травня українським захисникам та захисницям вдалося ліквідувати вже 29 750 російських окупантів. Кількість знищених загарбників зростає щодня.

Зауважте – FH 70 уже знищує ворога: дивіться відео