До публічної дискусії запросили три сотні студентів українських вишів, а модерувати довірили музиканту Святославу Вакарчуку.

Щоправда, дискусії, як такої, українці так і не побачили. Челсі Клінтон вислухала презентації кількох проектів молодих українців, решту ж часу присвятила спогадам про бабусю, розказала про власну втому, а також вплив на її життя Нельсона Мандели, Далай Лами та мешканців "Силіконової Долини". Про проблеми українців говорити пані Клінтон не стала.

“Я тут, щоб почути від Вас усіх, що Ви думаєте про Ваші проблеми, які перед Вами стоять, виклики, і як вирішити Ваші усі ці запитання”,- сказала член правління Фонду Клінтона Челсі Клінтон.

Студенти ж зізнаються, дещо розчаровані. Від доньки відомих політиків сподівалися почути більше корисних порад.

“Хотілося б дещо більше дізнатися про особистий вклад Челсі, що особисто вона зробила, щоб покращити світ. Щоб вона показала нам приклад - наприклад, “я вклала гроші в такі проекти, отримала такий результат, а вийшло дещо так” - цікава розповідь про її особисте життя”, - каже студентка Анастасія.

“Були запитання: "що робити нашій молоді", "на що їй розраховувати у майбутньому". Були якісь загальні відповіді, але не конкретні. Ми чекали чогось більшого”, - сказала студентка Марія.

Одразу після української столиці Челсі Клінтон вирушить на світовий економічний форум у Давосі, де вже сама модеруватиме кілька доповідей.