Про це заявила віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко на засіданні парламенту.

Читайте також: Крим – велика зона терору, – Чийгоз про масові вбивства у Керчі

Мені здається, що буде дуже правильно, якщо ми будемо апелювати до міжнародних експертів з вимогою отримати доступ до кожного місця злочину. Щоб міжнародні експерти, а не слідчі Російської Федерації, проводили слідчі дії,
– наголосила політик.

Геращенко додала що мовиться не тільки про окупований Росією Крим, а й про непідконтрольні Україні частини Донецької і Луганської областей.

За словами віце-спікера парламенту, Україна порушуватиме кримінальні справи щодо кожного вбивства на окупованих територіях, щоб був відповідний реєстр і можна було звертатися в міжнародні суди.

Додамо, що раніше українська омбудсвумен Людмила Денісова звернулася до ООН та Ради Європи з проханням посприяти у розслідуванні масового розстрілу у політехнічному коледжі Керчі.

Нагадаємо, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі хлопець влаштував масовий розстріл людей. Після цього він підірвав бомбу та застрелився у бібліотеці. Підозрюваним у скоєнні злочину є Владислав Росляков – студент цього ж коледжу.

Внаслідок масового побоїща в Керчі загинула 21 людина, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

За фактом розстрілу та вибуху у коледжі в Керчі спершу відкрили справу про теракт, проте згодом перекваліфікували її на масове вбивство.