Раніше зазначали, що Дональд Трамп звернувся до законодавців-республіканців. Він закликав їх відкинути компроміс щодо безпеки кордонів США.

Дивіться також "Росія – ворог, а Путін – бандюк": хто така Ніккі Гейлі та які в неї шанси перемогти Трампа

Трамп блокує допомогу Україні

Остап Яриш наголосив, що затримка з допомогою Україні в Конгресі пов’язана з тиском Трампа та його бажанням будувати виборчу кампанію на питаннях міграційної політики.

Компроміс щодо України та кордону не в його інтересах, бо це б додало балів Байдену перед виборами,
– зауважив журналіст.

Станом на зараз відомо, що експрезидент США Дональд Трамп перемагає на республіканських праймеріз у Нью-Гемпширі.

За попередніми даними, у Трампа було 53% голосів, а у його конкурентки, експредставниці США в ООН Ніккі Гейлі – трохи більше ніж 46%.

Що відомо про перебіг президентських перегонів у США: останні новини

  • На президентське крісло Сполучених Штатів претендують троє людей – це Джо Байден, Дональд Трамп і Ніккі Гейлі. Є різні опитування щодо результатів кожного з них. Наприклад, якщо на виборах буде протистояння між Трампом і Байденом, то цифри показують перемогу Трампа з відривом у 5%.
  • У США набирає обертів передвиборча кампанія. Ніккі Гейлі все більше підтримують представники американського світу фінансів. Кілька мільярдерів з Волл-стріт навіть вирішили організувати збір коштів президентської кампанії головної конкурентки Дональда Трампа серед республіканців.
  • Політолог Микола Давидюк розповів, що на тлі початку виборчої боротьби у Сполучених Штатах і високих шансів Дональда Трампа поборотися за повернення у Білий Дім, західні політики намагаються підготуватися до негативних сценаріїв. До цього їх вкрай спонукають неоднозначні заяви експрезидента з приводу виходу із НАТО.
  • Раніше республіканка Ніккі Гейлі, яка конкурує з Дональдом Трампом за номінацію від партії на виборах президента США, висловила сумнів у розумовій придатності для президентства свого 77-річного суперника. Він, схоже, переплутав її з колишньою спікеркою-демократкою Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі під час передвиборчої промови.