У виші кажуть, що об'єднання має відбутися у березні цього року. І уточнюють, що днями під час засідання ГО "Спілка ректорів закладів вищої освіти України" представники Міносвіти оприлюднили "План модернізації системи закладів вищої освіти".

Дивіться також До Львівської політехніки приєднають кілька вишів

Академія друкарства не хоче об'єднуватися з ЛНУ

Серед вишів у переліку запропонованих об'єднань – й Українська академія друкарства. Її пропонують приєднати якнайшвидше до Львівського національного університету імені Івана Франка.

Попередніх обговорень чи погоджень з колективом не було. Ми спостерігаємо повторення минулорічного сценарію, коли намагаються провести реорганізацію без діалогу з студентами, працівниками, стейкголдерами, партнерами,
– кажуть в Академії друкарства.

І додають, що міністерство освіти висловило побажання до "реорганізації за власним бажанням", не врахувавши те, що такого бажання у нас немає.

Читайте Українську академію друкарства планують об'єднати з ЛНУ імені Івана Франка

Приєднання академії до ЛНУ імені Франка: передісторія

  • Міносвіти України 7 листопада 2022 року повідомило про наміри об’єднати два виші у Львові – Українську академію друкарства та Львівський національний університет імені Івана Франка.
  • В Українській академії друкарства наголосили, що їх навіть не попередили про це.
  • В УАД назвали таке рішення невмотивованим.
  • Ректор академії Богдан Дурняк наголосив при цьому, що УАД – єдиний профільний виш у своїй галузі, який готує фахівців для видавничо-поліграфічної та пакувальної галузей.