Про це інформує 24 Канал з посиланням на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Цей курс стане обов'язковим.

Дивіться також Скільки підземних шкіл збудують у Харкові, і коли розпочне роботу друга

Учні вивчатимуть у школі фінансову грамотність

Для забезпечення шкіл навчальними матеріалами група авторів і експертів, до якої увійшли представники Фонду гарантування вкладів, науковці та педагоги з різних регіонів України, розробила повний навчально-методичний комплект. До комплекту увійдуть:

  • підручник;
  • робочий зошит;
  • посібник для вчителів;
  • електронні додатки;
  • презентації до уроків.

У межах проєкту вже підготували 96 педагогів, які викладатимуть новий предмет у школах.

У Фонді кажуть, що актуальність курсу зумовлена потребою в якісних знаннях для учнів, які допоможуть їм орієнтуватися у сучасному фінансовому світі та ухвалювати обґрунтовані рішення.

Зазначимо, що розробляти курс розпочали у 2021 році, коли МОН затвердило Модельну навчальну програму для 8 – 9 класів. Проєкт отримав назву "Для освітян – від освітян". У його розробці взяли участь 16 науковців і вчителів із 5 регіонів України.

Поки одні батьки мріють про успішну кар'єру своєї дитини, інші – обирають дистанційну школу "Оптіма", де в рамках співпраці з Amazon учні-підлітки безкоштовно випробовують свої сили в ІТ-технологіях. Дізнайтеся про умови навчання та забезпечте школяру легкий старт у перспективній галузі.

Нагадаємо, що у липні 2024 року в Україні погодили Національну стратегію розвитку фінансової грамотності до 2030 року. Вона має сприяти підвищенню фінансової обізнаності населення.

  • Раніше ми розповідали про те, що у США з'являться школи, в яких викладатиме ШІ. Про це читайте за посиланням.