Про це розповів нардеп, член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.
Дивіться також "Воюй або працюй": яким буде нове економічне бронювання, що зміниться та кого бронюватимуть
Економічне бронювання в Україні
На сьогодні я не бачу, що в парламенті є достатня кількість голосів для підтримки такого економічного бронювання. Тому що це ще один водорозділ між тими, хто має гарну роботу, хто має гроші, і тими, хто таких грошей не має,
– каже Веніславський.
Проте нардеп зазначає, що не вважає, що ідею економічного бронювання "повністю поховали". Він називає це питання "дискутивним".
"Воно безпосередньо корелюється з тими мільйонами, які заробляють на тіньових схемах. І одна з пропозицій перевести це в легальне русло – щоб люди, які хочуть відкупитися, мали можливість отримати (високооплачувану – 24 Канал) роботу з відповідними відрахуваннями до бюджету. І це альтернатива (позбавлення – 24 Канал) від цих тіньових схем", – сказав Веніславський.
До слова, у ЗМІ пишуть, що один з варіантів економічного бронювання, яке розглядають, передбачає щомісячну сплату робітником певної суми на особливий рахунок. Так, у випадку схвалення варіанту з щомісячною платою, рахунок заброньованого платника буде прив’язаним до його ідентифікаційного податкового номера