Отже, 10 січня Давід Арахамія збирав народних депутатів зі "Слуги народу". Згодом джерело з фракції поспілкувалося з журналістами та розповіло, що відповідний законопроєкт повернуть на доопрацювання. Але сам глава фракції заявив, що здивований інформацією про "якісь рішення нашої фракції".

Читайте також Є серйозні порушення: юрист у питаннях армії проаналізував мобілізаційний законопроєкт

Давид Арахамія розставив усі крапки над "і"

За його словами, 10 січня провели засідання фракції "Слуга народу". Під час нього обговорили поточну ситуацію, а також план роботи на найближчі дні.

Були здивовані прочитати про нібито якісь рішення нашої фракції (про законопроєкт про мобілізацію – 24 Канал) на пабліках людей, які не мають до нас жодного стосунку. Як і раніше, просимо довіряти лише офіційним джерелам,
– закликав Арахамія.

Він зазначив, що усі рішення щодо розгляду законопроєктів ухвалюватимуть на погоджувальній раді. Туди запрошене військове командування та керівництво Міністерства оборони.

За словами Давида Арахамії, впродовж найближчого часу буде інформація щодо кадрових питань у комітетах Верховної Ради.

Що стосується погоджувальної ради, то вона відбудеться завтра, 11 січня. Про її результати він пообіцяв розповісти окремо.

Власне, ЗМІ писали, що законопроєкт відправлять на доопрацювання. Посилалися вони при цьому на джерело з самої фракції.

Завтра комітет має ухвалити рішення відправити на доопрацювання, проголосувати в залі. Кабмін одразу внесе нову версію і в п'ятницю зал проголосує новий текст, якщо все піде за планом,
– додав співрозмовник видання.

Давид Арахамія збирав "слуг"

Буде запропоновано підтримати законопроєкт у першому читанні з рекомендаціями комітету, і вже доопрацьовувати його до другого читання. Під це і будуть збирати голоси, говорити з депутатами,
– повідомляють джерела NV.

  • Як пишуть ЗМІ, вчора щодо цього буцімто збиралася "мала фракція". Мовиться про керівництво президентської політсили та представники в комітеті Верховної Ради з нацбезпеки та оборони.
  • Власне, 10 січня ввечері комітет Верховної Ради з нацбезпеки мав подати рекомендацію щодо того, чи відповідний документ варто виносити до сесійної зали, щоб за нього голосували.