Вже на 2-й хвилині поєдинку ірландці несподівано вирвались вперед.

Більше новин про Євро-2016 читайте тут.

Погба збив Лонга у своєму штрафному і суддя призначив пенальті у ворота Франції.

Роббі Бреді не дав шансів Уго Льрісу і забив другий найшвидший гол в історії європершостей. 0:1.

До кінця першого тайму ірландці міцно тримали свою оборону і не дали французам жодного шансу відігратись.

Проте у другій половині зустрічі збірна Франції, а якщо бути точним, то півзахисник Антуан Грізманн, подарував своїм вболівальникам справжнє футбольне свято.

На 58-й хвилині він забив красивий гол головою, без жодних шансів для голкіпера збірної Ірландії. 1:1.

На другий гол від Грізманна не довелось довго чекати. На 61-й хвилині він змусив стадіон несамовито вигукувати своє прізвище. 2:1.

Збірна Франції у важкому і видовищному матчі проти Ірландії вирвала свою путівку у чвертьфінал домашнього Євро-2016.