Вже на другій хвилині Дени Овсянніков втік у контратаку і в оточенні чотирьох гравців гостей спромігся пробити сильно і влучно. Франківчани надійно прикривали власні тили упродовж наступних 20 хвилин, аж поки у власних володіннях не начудив Кирило Ципун. Воротар буквально подарував м’яч Павленку, який був безжальним на добиванні. Згодом на трибунах в обіймах фанатів опинився й Ільдар Макаєв. А Павленку ніщо і ніхто не заважав довести рахунок до 4:0.

"Ураган" ж напрацював лише не втішний м’яч. За дві хвилини до сирени із гострого кута несподівано вистрелив Валентин Цвілих. 4:1 за "Енергією".

Без жодної поразки в пасиві львів’яни продовжують очолювати пелотон. На п’яти "енергетикам" наступає харківський “Локомотив”, який везе 3 очки із Єнакієво. Лише другу перемогу в сезоні здобули гравці харківського “Моноліта”, аутсайдер упевнено переграв шостого у таблиці рівненського "Кардинала".