Тираж цього видання розповсюджували безкоштовно, хоча на першій шпальті була вказана вартість підписки на газету, повідомили активісти "Нацкорпусу".

Читайте також: Яке покарання загрожує за використання георгіївських стрічок: інфографіка

У випуску "Патриота Приазовья" опублікований текст звернення радянського вождя Йосипа Сталіна до громадян від 9 травня 1935 року. Це суперечить статті закону про заборону використання цитат осіб, які обіймали керівні посади у комуністичній партії.

А ще в газеті опублікований матеріал під заголовком "Ленина помнит народ". Він суперечить статті, що забороняє створювати позитивний образ осіб, які займали керівні посади у комуністичній партії.

У газеті також опубліковано витяг з доповіді першого секретаря забороненої в Україні Комуністичної партії Петра Симоненка.

газета Бердянськ пропаганда комунізм
Матеріал про Леніна в газеті "Патриота Приазовья"

До забороненої символіки відносять: герб і прапор СРСР, союзних республік, нацистської Німеччини 1939-1945 років; атрибутику, в якій зображене поєднання серпа та молота, п'ятикутної зірки; прапори та інші символи комуністичної партії; зображення чи написи, присвячені особам, що обіймали керівні посади в вищих органах СРСР тощо.

Що таке День пам’яті та примирення? День пам'яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасниками війни. Це пам'ятний день в Україні та Європі, який відзначають 8 травня – в річницю капітуляції нацистської Німеччини. Цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом.

Дивіться відео з міфами про 9 травня: