За його словами, міністерство оборони Росії продемонструвало себе корумпованою інституцією. Самі ж солдати – вбивці, які використовують зброю проти цивільних людей та об’єктів.

Важливо В МЗС підтвердили інформацію про "мирний план" Італії для припинення війни

Бен Годжес пригадав, що Путін дав почесні гвардійські звання бригаді, яка причетна до жахливих вбивств цивільних у Бучі.

Я не думаю, що їм є що святкувати. Зрозуміло, що вони захопили територію, завдають величезної шкоди економіці України, блокують експорт зерна,
– пригадав Бен Годжес.

"Попереду ще багато викликів, але нічого з цього не можна назвати перемогою для Росії, зважаючи на те, які цілі ставив Кремль перед собою", – додав Годжес.

На його думку, Росія не може продовжувати робити те, що вона робить, нескінченно. За словами Годжеса, кульмінація настане десь наприкінці літа, коли в них закінчаться люди, амуніція та воля до боротьби.

Останні новини щодо війни Росії з Україною

  • Росія стверджує, що українську авіацію знищили ще на початку повномасштабної війни. Але всі ми знаємо, що таке російська пропаганда. Відео професійної роботи льотчиків опублікував офіцер 95 окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України Юрій Кочевенко у своєму фейсбуці.
  • Російські військові з усіх сил намагаються мобілізувати чоловіків на Донбасі. Для цього вони вирішили навіть вдаватися до радикальних заходів – імітувати пожежі.
  • На тлі російської агресії проти України відбувається розширення НАТО, куди хочуть вступити Швеція і Фінляндія. Приєднатися до Альянсу прагне й Україна, яка може зробити це відразу після війни. Таку думку висловив посол України в Німеччині Андрій Мельник.
  • Сили спеціальних операцій Збройних сил України з неймовірною швидкістю атакували позицію ворожих протитанкістів ракетами українського ПТРК.
  • Росія відчуває значний недобір спеціалістів в армії. Поки там не планують запроваджувати відкриту мобілізацію. Але внести зміни до законів, щоб мати змогу укладати контракти й зі старшими людьми.

Зверніть увагу – Європа готова відновлювати зруйновані міста України, але є умова: дивіться відео