Відповідну заяву зробив директор ЦРУ Вільям Бернс. Він заявив, що Владімір Путін "надто впевнений" у своїх можливостях захопити Україну.

Раніше Директор ЦРУ таємно відвідав Київ та розповів про плани Росії, – The Washington Post

Путін вірить у свої можливості знищити українців та зламати Європу

Під час листопадової зустрічі з представником російської розвідки Бернс переконався в тому, що Путін вірить у свої можливості знищити українців та зламати Європу.

За його словами, представник російської розвідки виявив зухвалість та зарозумілість, що він охарактеризував як "досить сумну" розмову.

На початку лютого Бернс заявив, що в Україні наступні шість місяців будуть критичними, а Путін все ще робить ставку на те, що Захід почне відчувати політичну втому.

"Ми не вважаємо, що Москва серйозно налаштована на переговори", – заявив директор ЦРУ.

Путін видав заяву про розпад Росії

  • Кремлівський диктатор дав інтерв'ю російським пропагандистам, в якому налякав росіян. Путін заявив, що Захід буцімто має план розпаду Росії, внаслідок чого може зникнути етнос росіян.
  • Причому він переконує, що Захід планує встановити контроль над Росією.
  • Насправді Путін, розуміючи всі провали на фронті, намагається ще більше мобілізувати російське суспільство, представляючи війну, як загрозу самій Росії.
  • Крім того, слід звернути увагу на заяву Путіна щодо постачання західної зброї в Україну. Диктатор вважає, що НАТО бере участь у конфлікті, коли допомагає Україні.
  • Дмітрій Медведєв, колишній президент Росії, теж пригрозив колективному Заходу, заявивши, що Росія буде знищувати будь-які загрози. Він заявив, що якщо питання про існування Росії стане серйозним, то це буде вирішуватися не на українському фронті, а разом з подальшим існуванням всієї людської цивілізації.
  • У своїй заяві Медведєв, як і Путін, скаржився на те, що переговори з Україною ускладнені через те, що київський режим нарощує свій військовий потенціал.
  • Медведєв висловив цинічне побоювання, що колишнє життя доведеться забути на століття, якщо не будуть зупинені радіаційні випромінювання, натякаючи на ядерну зброю.