Депутат від партії "Голос" Андрій Осадчук заявив, що "феномен Медведчука" з'явився в українській політиці вже давно. Як він зауважив, саме тому виникає занепокоєність, чому президент саме зараз вирішив його атакувати.

Читайте також Медведчуку можуть обрати найбільш жорсткий запобіжний захід, – Рябошапка

Зеленський перейшов до рішучих дій

За словами Осадчука, політичне та юридичне переслідування Медведчука почалося з рішення Ради нацбезпеки й оборони про запровадження санкцій. Як зазначив нардеп, те що зараз Зеленський і його команда перейшли до рішучих дій, є добрим знаком, але треба враховувати попередні стосунки "Слуги народу" з ОПЗЖ.

Осадчук заявив, що раніше багато критичних голосувань у Верховній Раді "слуги" забезпечували їхніми голосами. Зважаючи на це, важливо, аби такі дії не відбувалися для підняття рейтингу Зеленського.

Зараз мене понад усе турбує те, щоб це все не перетворилося на шоу,
– заявив він.

До теми Це зневага до суспільства, – на суді щодо Медведчука присоромили Рабіновича і Бойка

Осадчук також заявив, що для України дуже важливо позбавитися не тільки впливу кума Володимира Путіна, а й взагалі "прибрати" з внутрішньої політичної арени будь-яких проросійських політиків та публічних осіб, які відкрито підтримують агресію проти української держави.

Осадчук розповів про справу Медведчука: дивіться відео

Справа Медведчука: коротко

  • У будинку Віктора Медведчука 11 травня правоохоронці провели обшуки.
  • Згодом генпрокурорка Ірина Венедіктова підписала підозру Медведчуку та його соратнику Тарасу Козаку. За її словами, слідство й прокурори отримали достатньо підстав для зміни статусу цих депутатів зі свідків на підозрюваних.
  • Підозри Медведчуку та Козаку оголосили за 3 епізодами.
  • Сам політик заперечує всі звинувачення та каже, що готовий їхати в СІЗО, якщо повезуть.