Про це у зверненні від 13 травня розповів харківський міський голова Ігор Терехов, зазначивши, що оперативна обстановка у місці суттєво покращилася.

Читайте також У Харкові почали з'являтися затори: у місті навіть втішені цьому факту

Що передувало відновленню роботи наземного транспорту

Терехов зазначив, що обстрілів у місті не було уже 5 днів, до того ж наші захисники витіснили окупантів за межі Харкова. Враховуючи це, міський голова ухвалив рішення про відновлення роботи наземного громадського транспорту вже з понеділка. Це, за його словами, допоможе перезапустити економіку Харкова.

Оскільки окупанти пошкодили 35 трамваїв та лінії електропередач, сполучення відновлять лише там, де це можливо.

Ми запустимо 4 трамвайні маршрути та 8 тролейбусних. Паралельно ми відновлюватимемо електролінії та тягові підстанції і з часом збільшимо кількість маршрутів,
– розповів Терехов.

Також місто планує запустити 25 автобусних маршрутів. Розробляючи їх, влада міста постаралися зробити так, щоб із будь-якої точки міста харків'яни могли дістатися туди, куди їм потрібно.

У Харкові відновлюють роботу наземного громадського транспорту: дивіться відео

Громадський транспорт буде безкоштовним

Через те, що багато харків'ян втратили роботу та не мають грошей на проїзд, перші 2 тижні користуватися комунальним громадським транспортом дозволять безкоштовно.

Схема оновлених маршрутів з'явиться на усіх зупинках. Враховуючи комендантську годину у Харкові, трамваї, тролейбуси та автобуси курсуватимуть із 7 ранку до 19 години вечора.

Останні новини з Харківщини: головне

Варто знати – як зараз живе звільнена від окупації Харківщина: дивіться відео