Про це у зверненні від 13 травня розповів харківський міський голова Ігор Терехов, зазначивши, що оперативна обстановка у місці суттєво покращилася.
Читайте також У Харкові почали з'являтися затори: у місті навіть втішені цьому факту
Що передувало відновленню роботи наземного транспорту
Терехов зазначив, що обстрілів у місті не було уже 5 днів, до того ж наші захисники витіснили окупантів за межі Харкова. Враховуючи це, міський голова ухвалив рішення про відновлення роботи наземного громадського транспорту вже з понеділка. Це, за його словами, допоможе перезапустити економіку Харкова.
Оскільки окупанти пошкодили 35 трамваїв та лінії електропередач, сполучення відновлять лише там, де це можливо.
Ми запустимо 4 трамвайні маршрути та 8 тролейбусних. Паралельно ми відновлюватимемо електролінії та тягові підстанції і з часом збільшимо кількість маршрутів,
– розповів Терехов.
Також місто планує запустити 25 автобусних маршрутів. Розробляючи їх, влада міста постаралися зробити так, щоб із будь-якої точки міста харків'яни могли дістатися туди, куди їм потрібно.
У Харкові відновлюють роботу наземного громадського транспорту: дивіться відео
Громадський транспорт буде безкоштовним
Через те, що багато харків'ян втратили роботу та не мають грошей на проїзд, перші 2 тижні користуватися комунальним громадським транспортом дозволять безкоштовно.
Схема оновлених маршрутів з'явиться на усіх зупинках. Враховуючи комендантську годину у Харкові, трамваї, тролейбуси та автобуси курсуватимуть із 7 ранку до 19 години вечора.
Останні новини з Харківщини: головне
- Міністерство оборони Великої Британії повідомляє, що зараз російські сили, які напередодні вийшли із Харкова, тепер спрямовані у бік Рубіжного та Сєверодонецька.
- У ніч на 13 травня росіяни запустили ракету у Дергачівський будинок культури. Саме тут було облаштовано місцевий гуманітарний штаб. Наразі будівля, як і сам штаб, повністю зруйновані.
- 12 травня окупанти вгатили по ангару в селі Шебелинка, що в Ізюмському районі. Внаслідок цього загинуло троє людей.
- У ДБР з'ясували, що після окупації росіянами Вовчанська, очільниця місцевого суду вступила у змову з окупантами. Також вона сприяла утворенню так званого "судового органу Росії".
Варто знати – як зараз живе звільнена від окупації Харківщина: дивіться відео