Чи можна дорослих лікувати, як дітей і що цьому заважає

108 Читать новость на русском
Лікар Комаровський окреслив особливості лікування дорослої людини на тлі дітей
Лікар Комаровський окреслив особливості лікування дорослої людини на тлі дітей / Istock

Популярний дитячий лікар Євген Комаровський зазначає, що дорослих і дітей лікувати можна однаковими способами: напоїти, провітрити, зволожити тощо, поготів зі старшими людьми навіть робити це набагато легше. Але, тим не менше, у дорослих цей процес видається набагато складнішим.

Про це він написав у своєму Instagram.

Читайте також: Як правильно одягати дитину восени: поради лікаря

Як зауважив фахівець, фізіологічні основи здоров'я не залежать від віку.

"З дорослими ситуація навіть є простішою, оскільки дорослу людину легше, наприклад, змусити випити належну кількість рідини та їй легше промити ніс – завжди є надія, що доросла людина не буде тікати, побачивши флакон-пшикалку. Звісно, що дорослій людині буде приємно спати у прохолодній, чистій, вологій кімнаті,
 – переконує лікар Комаровський.

Дорослі, діти, Комаровський, лікування, хвороби

Водночас він підкреслює, що дорослій людині заважають лінь і звички.

"Так що, цілком можливо, що у дорослих дійсно все складніше, але складніше не з медичних, фізіологічних позицій, а з точки зору звичного укладу життя, який дуже не хочеться змінювати", – підсумував медик.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вопрос: ⠀ Подскажите, пожалуйста, применимы ли основные принципы сохранения здоровья ребенка для взрослого человека? Можно ли так же напоить, проветрить, увлажнить и т.д. или у взрослых всё сложнее обстоит с этим? ⠀ Ответ: ⠀ Физиологические основы здоровья не зависят от возраста. Со взрослыми ситуация даже проще, поскольку взрослого человека легче, например, заставить выпить положенное количество жидкости и ему легче промыть нос - всегда есть надежда, что взрослый человек не будет убегать при виде флакона-пшикалки. Само собой разумеется, что взрослому человека будет приятно спать в прохладной, чистой, влажной комнате. Но взрослому человеку мешают лень и привычки. ⠀ Так что, вполне возможно, что у взрослых действительно всё сложнее, но сложнее не с медицинских, физиологических позиций, а с точки зрения привычного уклада жизни, который очень не хочется менять. ⠀ #докторкомаровский #вопросответ #вопросЕОК #здоровье

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

До слова, виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, за яких умов можна заразитися грипом, після того, як Вам зробили вакцину. Також вона оприлюднила протипоказання до вакцинації, зокрема й проти грипу. Так, одним із пунктів є вік – за словами Супрун, зазвичай вакцини проти грипу протипоказано для дітей молодших за 6 місяців.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук