Чому нудить після вживання вітамінів і як з цим боротись

583 Читать новость на русском
Чому нудить після вживання вітамінів
Чому нудить після вживання вітамінів / dentalpress.com.br

Деякі люди можуть відчувати нудоту після вживання вітамінних комплексів. Це може статися через різні причини.

Перш за все, це може бути через вживання занадто великої кількості жиророзчинних вітамінів, пише "Країна здоров'я".

Читайте також: 5 симптомів, які вказують на дефіцит вітаміну B12

Через надлишок жиророзчинних вітамінів A, D, E і K відчуття нудоти може не проходити кілька годин. Якщо ж у людини розвивається хронічна нудота, то потрібно звернутися до лікаря.

Нудити може через надлишок вітамінів, що викликають роздратування, – вітамінів С, Е і заліза. Щодня необхідно вживати 75 мг вітаміну С,18 мг – заліза та 15 мг – вітаміну Е.

Не варто вживати вітаміни на порожній шлунок, незалежно від їх різновиду. У таких випадках подразнення навіть підсилюється. Тому рекомендується вживати вітаміни разом з їжею.

Нудоту може спричинити оболонка вітамінів. Деякі капсули викликають роздратування у шлунку. Тому найкраще обирати вітаміни для розсмоктування або жування.

До слова, вітамін D (кальцифероли) важливий для життєдіяльності організму. Він виконує безліч функцій, бувши одночасно і вітаміном, і гормоном.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук