Ізраїльські вчені стверджують, що винайшли вакцину від раку: чому їм не вірять

Вакцина від раку
Вакцина від раку / pixabay.com

Дослідники стверджують, що ліки не мають побічних ефектів і можуть застосовуватися на будь-яких стадіях лікування, однак експерти вважають, що це неможливо.

Дослідники відзначають, що метод настільки простий і ефективний, що дозволяє практично повністю відмовитися від хіміотерапії і значно підвищити імунітет., повідомляє газета The Jerusalem Post.

Читайте також: Вчені навчили організм ефективніше боротися з раком

Ізраїльські онкологи стверджують, що перемогти хворобу вдалося за допомогою особливих пептидів, "накачаних" високоактивною діючою речовиною. Вчені відзначають, що такі ліки "обволікають" ракові клітини і виводять з організму.

Клітини в організмі
Нові ліки виводять ракові клітини з організму

Британські фахівці новнку сприйняли скептично – кращі онкологи Великобританії заявили, що дослідження ізраїльських колег навряд чи є багатообіцяючими, а заяви про ефективність препарату перебільшені.

За їхніми словами, результатів єдиного дослідження, проведеного на мишах, до нині ніхто не бачив, а до фази випробувань препарату на людях може пройти кілька років.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук