Люди з якою групою крові найменше схильні до раку

Як група крові впливає на онкологічні захворювання / pixabay.com

Шведські вчені-медики назвали групу крові, яка невразлива перед раком. З'ясувалося, що найменше число хворих небезпечним захворюванням серед тих людей, у яких перша група крові.

Вчені Каролінського інституту у Швеції почали своє дослідження ще півстоліття тому.

Читайте також: Топ-7 фактів про групи крові, про які ви могли не знати

Вони спостерігали за хворими в клініках Великобританії. Протягом 35 років було досліджено понад мільйон пацієнтів. В ході експериментів було встановлено, що люди з першою групою крові найменше схильні до ракових захворювань.


Люди з першою групою крові найменше хворіють онкологією

Що стосується людей з іншими групами крові, то вчені прийшли до висновку, що люди, у яких II група крові частіше за всіх хворіють на рак шлунка, а володарі III й IV груп крові частіше за всіх хворіють на рак підшлункової залози.

За словами вчених, основні причини розвитку ракових пухлин – це алкоголь, вживання тютюну та протизапальних нестероїдних препаратів.

Раніше фахівці американського Національного центру біотехнологічної інформації встановили, що власники I групи крові частіше за інших схильні до гастритів і виразковим формам захворювань.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі
Залиште відгук